Amazon Avrupa’da Satışa Başlamak İçin Hizmet Paketleri


Amazon Avrupa’da satışa başlayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık, eğitim ve ajans hizmetlerini birleştiren bu hizmet paketimizin işleyiş şekli ve sizi başarılı bir Amazon satıcısı yapmak için adım adım beraber yapacaklarımız.

STARTERAmazon Avrupa Satıcı Hesabı Açılışı
Avrupa Banka Hesabı Açılışı
Danışmanlık ve Eğitim


PREMIUMPro Pakette sunulan tüm hizmetler
Amazon Reklam Yönetimi
Satıcı Hesabı Yönetimi
İngiltere’de Şirket Kuruluşu
VAT Başvurusu (İngiltere)
İthalat Belgesi EORI (İngiltere)
Gümrük (İngiltere’de ve Türkiye’de Gümrük İşlemleri)
Lojistik (Türkiye’den İngiltere’ye ürün nakliyesi)

Amazon Avrupa Hizmet Paketleri Karşılaştırması


Amazon Avrupa’da satışa başlayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyoruz. Amazon Avrupa (İngiltere, Almanya ve diüer Avrupa ülkeleri) sunduğumuz hizmetleri ve hizmet paketlerine göre karşılaştırmalarını bulabilirsiniz.

Starter Pro Premium
İngiltere’de Şirket Kuruluşu
Amazon Avrupa Satıcı Hesabı Açılışı
Avrupa Banka Hesabı Açılışı
Danışmanlık ve Eğitim 1 SAAT 2 SAAT 4 SAAT
VAT Başvurusu (İngiltere)
İthalat Belgesi EORI (İngiltere)
Marka Tescili Başvurusu (İngiltere)
EAN Barkod Alınması
Ürün Satış Analizi ve Pazar Araştırması 1 ÜRÜN 3 ÜRÜN
Amazon’da Ürün Listeleme 1 ÜRÜN 5 ÜRÜN
Amazon Listing SEO Çalışması 1 ÜRÜN 5 ÜRÜN
Amazon Reklam Yönetimi 2 AY
Satıcı Hesabı Yönetimi 3 AY
Gümrük (İngiltere’de ve Türkiye’de Gümrük İşlemleri)
Lojistik (Türkiye’den İngiltere’ye ürün nakliyesi)
İngiltere’de Şirket Kuruluşu
Dünya’da bir çok şirketin merkezinin ve temsilciliklerinin bulunduğu İngiltere’de şirket kuruluşu hizmeti sunuyoruz. Şirket kuruluşu için İngiltere’ye gelmeniz veya İngiltere’de yaşamanız gerekmiyor. İngiltere’de şirket kurmak istemezseniz, Amazon satıcı hesabınızı Dünya’nın herhangi bir ülkesinde kurulu olan şirketinizle açabiliyoruz.
Amazon Avrupa’da FBA ile satışa başlayabilmeniz için gerekli satıcı hesabını açıyoruz.
Amazon Avrupa satıcı hesabınıza gelen ödemeleri şirket hesabınıza aktarabileceğiniz EURO ve GBP para biriminden banka hesabı açılışını yapıyoruz.
Amazon’da satışa başlamak ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını alabileceğiniz, online bağlantı ile danışmanlık ve eğitim görüşmesi gerçekleştiriyoruz. STARTER paket için 1 saat, PRO paket için 2 saat, PREMIUM paket için 4 saat danışmanlık ve eğitim hakkınız bulunacaktır.
İngiltere’de kurulan şirketlerin bir yıl içerisinde cirosu 85.000 GBP’yi geçmediği sürece VAT başvurusu yapmaları mecburi değildir. Türkiye’deki şirketinizle açılacak satıcı hesabı için İngiltere’de VAT başvurusunu sizin adınıza yapıyoruz.
İngiltere’ye farklı bir ülkeden ürün ithalatı yapmanız için gerekli EORI belgesini sizin adınıza çıkartıyoruz.
Amazon’da Private Label yani kendi markanızla satış yapabilmeniz için markanızın tescilli olması gereklidir. İngiltere’de 10 yıl geçerli olacak bir sınıflı marka tescili başvurusunu sizin adınıza yapıyoruz. (Marka tescili için ödenecek ücretler fiyatlara dahil değildir.)
Amazon’da Private Label yani kendi markanızla ürün listeleyebilmeniz için EAN barkodlarına ihtiyacınız bulunmaktadır. Hedefleriniz doğrultusunda ekonomik ve düşük adetli veya 1.000 adet barkod numarasını sizin adınıza alıyoruz. (Barkod için ödenecek ücretler fiyatlara dahil değildir.)
Amazon’da satmayı planladığınız bir ürün için gerekli kategori analizini yapıyoruz. Bu sayede kaç adet ürünle satışa başlamanız gerektiğini, ürünü satarken oluşacak tüm maliyetleri ve kar marjınızı işe başlamadan önce görebilme olanağına sahip olacaksınız. STARTER paket için 1 ürün, PREMIUM ürün için 3 ürün için analiz yapıyoruz.
Amazon’da satışını yapacağınız bir ürünün (beş varyasyona kadar) listelemesini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Bir ürün için 5 varyasyona kadar, toplam 5 adet ürün listeleyebilirsiniz.
Amazon’da satmak istediğiniz ürünün Amazon müşterileri tarafından daha kolay bulunması, arama sonuçlarında üstte yer alması için gerekli SEO çalışmasını yapıyoruz.
Amzon’da satışlarınızı artırmak için ihtiyaç duyduğunuz Amazon Sponsored Products reklam kampanyasını oluşturuyor, bir ay boyunca takip ediyoruz. Kampanya süresince reklam optimizasyonu yapıyor, reklam maliyetleriniz düşerken satış adetlerinizin artırmasını sağlıyoruz.
Satıcı hesabı açılış sürecinden başlayıp ürünlerinizin satılabilir hale geldiği güne kadar gerekli süre içerisinde (3 ay) satıcı hesabınızı yönetiyoruz. (Bu hizmet Danışmanlık ve eğitim hizmetleri kapsamında sunulmaktadır.)
Türkiye’de ve İngiltere’de gümrük işlemlerinizi yönetebilmeniz için gümrük konusunda iş ortaklığı yaptığımız şirketlerle sizi tanıştırıyor, yapmanız gerekenleri, hazırlamanız gereken belgeleri tüm detayları ile size anlatıyoruz. (Gümrük işlemleri için ödenecek hizmet bedelleri fiyatlara dahil değildir.)
Türkiye'de ve İngiltere'de nakliye işlemlerinizi yönetebilmeniz için lojistik konusunda iş ortaklığı yaptığımız şirketlerle sizi tanıştırıyor, yapmanız gerekenleri, hazırlamanız gereken belgeleri tüm detayları ile size anlatıyoruz. (Nakliye, depo ve lojistik işlemleri için ödenecek hizmet bedelleri fiyatlara dahil değildir.)
Amazon Avrupa’da satışa başlamak istiyor ancak sizin için en uygun hizmet paketine karar veremiyorsanız iletişim sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

Hizmet paketi içerisinde yer alan çalışmaların adetlerini artırmak istiyorsanız iletişim sayfasından başvuru formunu doldurup proje fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Birlikte Neler Yapacağız?


Amazon Avrupa’da satışa başlayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık, eğitim ve ajans hizmetlerini birleştiren bu hizmet paketimizin işleyiş şekli ve sizi başarılı bir Amazon satıcısı yapmak için adım adım beraber yapacaklarımız.

Amazon Avrupa

01

İlk Görüşme

Amazon’da satışa başlamak, farklı bir ülkede şirket kurmak, ürünlerinizi FBA için hazırlamak, gümrükten ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde geçirmek, satıcı hesabınızı sorunsuz bir şekilde açmak... Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alacağınız online toplantı gerçekleştireceğiz. Bu toplantı sonrası yapacağımız değerlendirme ve analizler ışığında size özel iş planını hazırlayacağız. Bu görüşme sizi başarılı bir Amazon satıcısı yapmak için gerekli tüm ipuçlarını paylaşacağımız bir danışmanlık görüşmesi olacak.

02

Herekete Geçiyoruz

İş planımnızı oluşturduktan sonra vakit kaybetmeden harekete geçeceğiz. Şirket kuruluşu, yasal işlemler, ürün seçimi, satıcı hesabı açılışı, banka hesabı açılışı, VAT ve EORI belgeleri alınması gibi ürünlerinizi, şirketinizi ve sizi Amazon Avrupa’da satışa hazır hale getirecek tüm hizmetleri ve eğitimleri sunacağız. Karlılığı en üst seviyeye riskleri ise en alt seviyeye indirecek şekilde Birleşik Krallık’ta Amazon Avrupa satış operasyonlarınızı birlikte başlatacağız.

Amazon Avrupa
Amazon Avrupa

03

Ürünleri Hazırlayalım

Eğer marka tesciliniz yoksa marka tescil başvurusunu yaptıktan sonra ürünlerinizi Amazon kataloğuna SEO çalışması yaparak ekliyoruz. Artık satışa hazırsınz. Amazon lojistk merkezine gönderebilecek şekilde ürünleri koli veya palet halinde hazırladıktan sonra nakliye, gümrük ve lojistik işlemlerinde iş ortağımızın Türkiye’de deposuna ulaştıracağız. Daha sonra ürünler İngiltere’ye doğru yola çıkacak ve Amazon lojistik merkezine ulaşacak.

04

Reklam ve Marka

Ürünleriniz Amazon deposuna doğru yola çıktığında biz sizinle beraber Amazon reklam kampanyalarını oluşturacağız, Amazon satıcı panelinin nasıl işlediğinizi size göstereceğiz ve başarılı bir Amazon satıcısı olmak için yapmanı gerekenleri ve tüm ipuçlarını canlı ve birebir olarak online olarak yapacağımız eğitimlerde size anlatacağız.

Amazon Avrupa
Amazon Avrupa

05

İş Geliştirme

Ürünler Amazon FBA ile satışa açıldıktan sonra Avrupa’da satış yapmak istediğiniz farklı ülkelerdeki Amazon depolarına ürünlerinizin Amazon tarafından gönderimin organize edilmesi, Kuzey Amerika satıc hesabı açılması, reklam kampanyası optimizasyonu, müşterilerden gelen soruların cevaplanması, olumlu yorumlar alınması, muhasebe için gerekli finansal raporların alınması, Amazon’da yeni gönderilecek ürünlerin planlanması, Amazon Brand registry ve Amazon Store gibi markanızı geliştirecek servislerin kullanılmaya başlanması gibi Amazon işinizi Avrupa’da ve Dünya’da geliştirecek tüm bilgileri veceğeimiz Amazon danışmenlık ve eğitimleri ile size sunacağız.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE