Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) Nedir?

Amazon Brand Registry - Marka Kaydı

Amazon Marka Kaydı, fikri mülkiyet haklarınızı korumanıza ve Amazon'daki müşteriler için doğru ve güvenilir bir deneyim sunmanıza olanak sağlayan Amazon'un ücretsiz bir servisidir.

Amazon marka kaydı yapabilmeniz için, marka kaydı yapmak istediğiniz ülkede tescil edilmiş bir markanız olması gerekmektedir.

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) Yapılabilen Ülkeler

Amazon Brand Registry - Marka Kaydı

Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, İspanya, Birleşik Krallık, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, Singapur, Hollanda, Suudi Arabistan.

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) İçin Kabul Edilen Ticari Marka Ofisleri

Halen ABD, Brezilya, Kanada, Meksika, Avustralya, Hindistan, Japonya, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, Birleşik Krallık, Singapur, Avrupa Birliği, Suudi Arabistan Krallığı, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri devlet ticari marka ofisleri tarafından sağlanan ticari markaları kabul etmektedir.

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) İçin Gerekli Koşullar

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) için başvuru marka sahibi tarafından yapılmalıdır. Başvuru sonrasında Amazon gerekli kontrolleri yapacak ve başvuru sahibinin Amazon'un talep ettiği koşulları sağlaması durumunda marka kaydını onaylayacaktır.

Amazon Marka Kaydı programına başvurmanız için gerekli koşullar;

  • Marka kaydı başvurusunda bulunduğunuz ülkede Ürünlerinizde veya ambalajınızda görünen ve markanızı temsil eden aktif tescilli ticari markaya sahip olmalısınız.
  • Ticari marka için hak sahibi olduğunuzu doğrulayabilmelisiniz.
  • Bir Amazon hesabına sahip olmalısınız. Mevcut bir Amazon hesabını (Vendor veya Seller Central ile ilişkili kimlik bilgilerini) kullanabilir veya ücretsiz olarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) İçin Gerekli Belgeler

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) için marja kaydı başvurusu yapacağınız ülkede tescilli markanız olması yeterlidir.

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) Hizmeti

Amazon Brand Registry (Amazon Marka Kaydı) işlemlerinizi sizin adınıza yapmamızı isterseniz, Amazon Marka Kaydı hizmetimizi satın alabilirsiniz. Marka kaydı yapmak istediğiniz herbir ülke için bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE