Amazon Avrupa'da Tecrübeli Bir Ekiple Satışa Başlayın


Amazon FBA ile Avrupa'da deposuz satış konusunda tecrübelerimizden faydalanarak Amazon satıcı hesabınızı Avrupa'da açmak, FBA ile deposuz satışa başlamak, lojistik, vergi ve tüm yasal konularda sunacağımız bilgilerden faydalanmak için hizmet paketlerimizden birisini seçebilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları


Danışmanlık hizmeti satın almak için ne yapmam gerekiyor?
Satın almak istediğiniz danışmanlık hizmeti süresini seçip ödemenizi yaptıktan sonra danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Danışmanlık hizmeti süresini nasıl kullanabilirim?
15 ve 30 dakika görüşme satın almanız durumunda bir defa görüşme ile sürenizi kullanabilirsiniz. 60 dakika görüşme hizmeti satın alırsanız, ilk görüşmenizi yaptıktan sonra 1 ay içerisinde görüşme süresi toplan 60 dakika olacak şekilde 3 defa görüşme yapabilirsiniz.
Danışmanlık hizmeti ile hangi konularda sorular sorabilirim?
Amazon Avrupa'da ve Amazon Türkiye'de satıcı hesabı açmak, ürünlerinizi satışlarını yapmak, nakliye, lojistik ve tüm sorularınız için soracağınız tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. Diğer ülkelerde Amazon satıcı hesabı açmak ve satış yapmak konusunda soracağınız soruların cevaplarını alabilirsiniz. (Avrupa ve Türkiye dışında Amazon hesapları için vergi, nakliye, lojistik ve depo konularında sorularınız cevaplanmaz). Ayrıca; Ebay, ETSY gibi pazaryerilerinde satış yapmak, Shopify ile kendi websitenizi kurmak ve SEO çalışmaları yapmak gibi online satışı ilgilendiren tüm konularda sorular sorabilrsiniz.
Soracağınız soruların tümüne cevap vermeyi taahüt ediyoruz. Cevap veremediğimiz bir soru olursa ücret iadesi garantisi veriyoruz.
Danışmanlık hizmeti Murat Buyurgan tarafından verilektedir. Murat Buyurgan'ın 20 yılı aşkın dijital pazarlama ve eticaret tecrübesi bulunmaktadır. Murat Buyurgan 2 yıldan fazla süredir Amazon Avrupa'da FBA ile satış yapmaktadır. Verilen tüm bilgiler daha önce yaşanan tecrübelere dayalı olarak verilmektedir.
60 dakika görüşme soracağınız temel sorular için yeterli olacakır. Eğer daha fazla süreye ihtiyaç duyarsanız veya sürekli danışmanlık hizmeti almak isterseniz, ihtiyaçlarına uygun özel bir teklif sunacağız.
Amazon FBA ile Türkiye dışında bir ülkede satış yapmak istiyorsanız ve işinizi en az riski alarak en doğru şekilde başlatmak için belirtilen danışmanlık hizmetine ayıracak bütçeniz (paranız) yoksa danışmanlık hizmetimizi satın ALMAMALISINIZ.
Satın alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde çok büyük bir zarardan geri dönebilir veya çok karlı bir işe en hızlı ve en doğru adımlarla başlayabilirsiniz.