Amazon Satıcı Hesabı Açtığımız Ülkeler


Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda), Amerika (ABD, Kanada, Meksika), Avustralya, Singapur, BAE başta olmak üzere Amazon'un faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde satıcı hesabı açılışı yapıyoruz.

partner 1

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları


Amazon Avrupa'da satıcı hesabı açmak için neye ihtiyacım var?
Türkiye'de kurulu bir şirketiniz ve bir banka hesabınızın olması yeterli. Yurt dışında şirket kurmanıza ve banka hesabı açmanız gerekmiyor. Eğer Birleşik Krallık'ta bir şirket kurmak isterseniz, kurulum ve banka hesabı açılması konusunda bizden destek alabilirsiniz. Avrupa'da kurulu şirketinizle de kurumsal satıcı hesabı açabilirsiniz.
Amazon İngiltere'de (amazon.co.uk) aylık KDV dahil £30 ödeyerek profesyonel bir satıcı hesabı açabilirsiniz. Almanya'da bu ücret 39 EURO'dur. Amazon Avrupa'da açacağınız satıcı hesabı ile tüm Avrupa'da satış yapabilirsiniz. Satıcı hesabınızı kendiniz de açabilirsiniz. Ancak; gireceğiniz yanlış bir bilgi hesabınızın açılmasını geciktirebilir veya hesabınız bir daha aynı şirket üzerinden açamayacak şekilde askıya alınabilir. Tecrübeli bir danışmanlık şirketi olarak sizin için açacağımız Amazon satıcı hesabı sayesinde ileride yaşayacağınız performans kayıplarını ve sorunları engelleyeceğiz.
Amazon İngiltere'de (amazon.co.uk) aylık KDV dahil £30 ödeyerek profesyonel bir satıcı hesabı açabilirsiniz. Almanya'da bu ücret 39 EURO'dur. Amazon Avrupa'da açacağınız satıcı hesabı ile tüm Avrupa'da satış yapabilirsiniz. Bu ücret Amazon'a her ay ödeyeceğiniz satıcı hesabı ücretidir.
Satıcı hesabınızı kendiniz de açabilirsiniz. Ancak; gireceğiniz yanlış bir bilgi hesabınızın açılmasını geciktirebilir veya hesabınız bir daha aynı şirket üzerinden açamayacak şekilde askıya alınabilir. Tecrübeli bir danışmanlık şirketi olarak sizin için açacağımız Amazon satıcı hesabı sayesinde ileride yaşayacağınız performans kayıplarını ve sorunları engelleyeceğiz.
Sizden istediğimiz evrakları hazır etmeniz sonrası hesap açılışı için başvurunuz yapılacaktır. Eğer evraklarınızda eksik veya sorun yok ise 5 gün içerisinde satıcı hesabınız satışa hazır hale gelecektir.
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, İsveç), Amerika (ABD, Kanada, Meksika) Avustralya, Singapur, BAE ve Türkiye başta olmak üzere Amazon'un faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde satıcı hesabı açılışı yapıyoruz.

Amazon Satıcı Hesabı Açılışı hizmetimiz hakkında bilgi ve teklif almak ister misiniz?

Mesajınızı aldık. En skısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.