Amazon Satıcı Hesabı Açma Hizmetleri


Amazon Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda), Amerika (ABD, Kanada, Meksika), Avustralya, Singapur, BAE başta olmak üzere Amazon'un faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde satıcı hesabı açılışı yapıyoruz.

AMAZON TÜRKİYEAmazon Türkiye
Profesyonel Satıcı Hesabı Açılışı
DanışmanlıkAMAZON AMERİKAAmazon Amerika
Profesyonel Satıcı Hesabı Açılışı
ABD, Kanada, Meksika
Amerika Banka Hesabı Açılışı
Danışmanlık

partner 1
Amazon Türkiye Profesyonel Satıcı Hesabı Açılışı
Türkiye'de profesyonel satıcı hesabınızı sizin adınıza açıyoruz. Bu hizmet için Türkiye'de şahıs, Ltd veya A.Ş. şirketiniz olması gerekmektedir. Satıcı hesabı açılışı ile birlikte Amazon'da satışa başlamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri vereceğimiz bir saatlik danışmanlık görüşmesini online bağlantı ile gerçekleştiriyoruz. Amazon Türkiye profesyonel satıcı hesabıyla sadece Amazon Türkiye'de satış yapabilirsiniz.
Avrupa'da profesyonel satıcı hesabınızı sizin adınıza açıyoruz. Bu hizmet için Türkiye'de veya farklı bir ülkede şahıs, Ltd veya A.Ş. şirketiniz olması gerekmektedir. Satıcı hesabı açılışı ile birlikte Amazon'da satışa başlamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri vereceğimiz bir saatlik danışmanlık görüşmesini online bağlantı ile gerçekleştiriyoruz. Amazon Avrupa profesyonel satıcı hesabıyla sadece Amazon Avrupa ülkelerinde ürün listeyebilir, tüm dünyaya satış yapabilirsiniz.
Amerika'da profesyonel satıcı hesabınızı sizin adınıza açıyoruz. Bu hizmet için Türkiye'de veya farklı bir ülkede şahıs, Ltd veya A.Ş. şirketiniz olması gerekmektedir. Satıcı hesabı açılışı ile birlikte Amazon'da satışa başlamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri vereceğimiz bir saatlik danışmanlık görüşmesini online bağlantı ile gerçekleştiriyoruz. Amazon Amerika profesyonel satıcı hesabıyla sadece Amazon Amerika'da (ABD, Kanada, Meksika) ürün listeyebilir, tüm dünyaya satış yapabilirsiniz.
Amazon'da satıcı olmak isteyenlerin başarılı, sürdürülebilir ve karlı bir satıcı olabilmeleri için şahıs hesabı yerine şirket hesabı ile başlamalarını tavsiye ediyoruz. Bu sebeple şahıslar için hesap açılışı yapmıyoruz.
Eğer bir şirketiniz yoksa; Türkiye'de ve İngiltere'de şirket kuruluşu hizmeti veriyoruz. Eğer şirket kuruluşu ve Amazon satıcı hesabı hizmetlerini birlikte almak istiyorsanız, Amazon Avrupa hizmet paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Evet. Avrupa'da veya Amerika'da Amazon Handmade hesabı açılışı yapmak istiyorsanız Avrupa veya Amerika hizmet paketini alabilirsiniz.
Amazon farklı sebeplerle satıcı hesabınızı açmayabilir. Bu sebepler arasında "sizin daha önce kapanmış veya açılış sürecinde olup açılamamış hesabınız olması" da olabilir. Bu gibi durumlarda Amazon bir gerekçe belirtmeden hesabı açmayacaktır. Sizden talep edeceğimiz belgeleri eksiksiz olarak sunarsanız ve daha önce kapanmış veya reddeilmiş bir hesabız yoksa satıcı hesabınızı sorunsuz bir şekilde açıyoruz.
Türkiye'de kurulu bir şirketiniz ve bir banka hesabınızın olması yeterli. Yurt dışında şirket kurmanıza ve banka hesabı açmanız gerekmiyor. Eğer Birleşik Krallık'ta bir şirket kurmak isterseniz, şirket kuruluşu ve banka hesabı açılması konusunda bizden destek alabilirsiniz. Avrupa'da kurulu şirketinizle de profesyonel satıcı hesabı açabilirsiniz.
Amazon İngiltere'de (amazon.co.uk) aylık KDV dahil £30 ödeyerek profesyonel bir satıcı hesabı açabilirsiniz. Almanya'da bu ücret 39 EURO'dur. Amazon Avrupa'da açacağınız satıcı hesabı ile tüm Avrupa'da satış yapabilirsiniz. Amazon Amerika'da satıcı hesabı ücreti için aylık ödemeniz gereken ücret $39.99'dir.
Satıcı hesabınızı kendiniz de açabilirsiniz. Ancak; gireceğiniz yanlış bir bilgi veya eksik/yanlış bir belge hesabınızın açılmasını geciktirebilir veya hesabınız bir daha aynı şirket üzerinden açılamayacak şekilde askıya alınabilir. Tecrübeli bir danışmanlık şirketi olarak sizin için satıcı hesabınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde açacak şekilde başvuru sürecini yürüteceğiz. Sağlıklı bir şekilde açılacak Amazon satıcı hesabı sayesinde ileride yaşayacağınız performans kayıplarını ve sorunları engelleyeceğiz.
Sizden istediğimiz bilgileri ve belgeleri hazır etmeniz sonrası hesap açılışı için başvurunuz yapılacaktır. Eğer evraklarınızda eksik veya sorun yok ise 5 gün içerisinde satıcı hesabınız satışa hazır hale gelecektir. Başvuru yapıldıktan sonra onay sürecinde uzama olursa bu tamamen Amazon'dan kaynaklı olacaktır.
Satıcı hesabı başvurusu yapmadan önce hizmeti satın almaktan vazgeçerseniz, %40 hizmet bedeli kesintisi yaptıktan sonra para iadesi yapıyoruz.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE