Amazon Satış Analizi İçin Hizmet Paketleri


Tüm hizmet paketlerimizde bir adet ürün için analiz yapıyoruz. O ürünün bulunduğu kategoride ençok satan ürünleri, bu ürünlerin satış adetlerini, rakiplerini, ürünü satmak için oluşacak Amazon maliyetlerini, ürünü Amazon'da satmaya başlamanız durumunda ürün başına ve aylık toplam edebileceğini karı analiz ediyoruz. Analiz 1 paketinde seçeceğiniz bir ülkede, Analiz 2 paketinde tüm Avrupa Amazon'da ve Analiz 3 paketinde tüm Avrupa Amazon + Amerika Amazon'da satış analizi yapıyoruz.

ANALİZ 1


$ 60


Satış Adetleri Analizi
Rakabet Analizi
Karlılık Analizi
Bir Adet Ürün/Kategori
Bir Ülke/Pazaryeri

ANALİZ 2


$ 70


Satış Adetleri Analizi
Rakabet Analizi
Karlılık Analizi
Bir Adet Ürün/Kategori
Tüm Avrupa

Ülke ve Ürün

Amazon FBA satış modeli sayesinde satış yapacağınız ülkede yaşamanız veya o ülkede bir depo sahibi olmanız gerekmiyor. Sadece 1 adet ürünle bile karlı bir online satış işine sahip olmanız mümkün.
ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya ve Fransa için analiz yaptırabilirsiniz.

Ülke ürün

Amazon'da Aylık Satış Adedi

Amazon'da satmayı düşündüğünüz ürünün günlük ve aylık satış adetlerini biliyor musunuz? Bugüne kadar satış analizi yaptığımız müşterilerimize onbinlerce dolar kar ettirdik. Veya onbinlerce dolar zarar etmelerini engelledik! Satışını yapmayı planladığınız ürüne benzer ürünler analiz edip, sizin ürününüzle eş değer ürünü buluyoruz. Bu üründe en fazla satan markayı analiz edip günlük ve aylık satış adetlerini size söylüyoruz.

Satmayı düşündüğünüz ürünün aylık ortalama satış adetlerini doğru tahmin ederek, Amazon FBA maliyetlerinizi düşürebilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

Satış Adedi

Amazon'da Satış Fiyatı

Amazon'da satmayı planladığınız ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatını biliyor musunuz? Yaptığımız analizlerde bazı ürünler için yüksek kar marjları yakalanabildiğini görebiliyoruz. Kar marjınızı analiz edebilmek için, satmayı düşündüğünüz ürünün satış fiyatını bilmeniz gerekir. Satış fiyatı günlük olarak değişebilir. Amazon'da gördüğünüz fiyat, o ürün için günlük bir fiyat olabilir. Gerçek fiyatından düşük veya yüksek olabilir. Ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatlarını analiz ederek Amazon'da satılabilir fiyatını size söylüyoruz.

Satış Fiyatı

Amazon'da Satış Maliyetleri Analizi

Amazon FBA modeli ile satış yaparken Amazon'a ödeyeceğiniz ücretlerin neler olduğunu biliyor musunuz? Amazon'da herhangi bir ürünün satış fiyatını görebilirsiniz. Peki; bu ürünü siz satsanız, elinize ne kadar para geçeceğini biliyor musunuz? Amazon'a ödeyeceğiniz ücretleri sizin için hesaplıyoruz. Bu sayede ürününüzün tüm maliyetlerini bilerek satışından kar elde edip edemeyeceğinizi, edeceğiniz karın ne olacağını en baştan bileceksiniz.

Satış Maliyetleri Analizi
Amazon'da satış analizi yaptırmak istiyorsunuz ancak sizin için en uygun hizmet paketine karar veremiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken ANALİZ 1 paketini satınalmak ve bu hizmet kapsamında sizin için hazırlayacağımız satış analiz raporunu inceledikten sonra paketinizi bir üst pakete değiştirebilirsiniz. Paketi değiştirmek isterseniz, önceki ödediğiniz ücretler aradaki fark kadar ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Bu hizmetten faydalanmak için analiz raporunu sunduktan sonra 2 gün içerisinde hizmet ücreti farkını ödeyerek paketinizi yükseltebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında 10, 20 veya 30 dakilkalık görüşme yapabilirsiniz. Sorularınızın cevaplarını alabileceğiniz danışmanlık hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın.
Analiz 1 paketini satınalmanız sonrası sizinle irtibata geçeceğiz. Satış analizi yaptırmak istediğiniz ürün sayısı, ürün kategorisi ve ülke sayısına göre özel fiyat teklifi sunacağız.
Eğer ödemenizi banka havalesi ile yapmak istiyorsanız banka hesa bilgilerimiz ve ödeme yapacağınız para birimine göre ödemeniz gereken ücretler;

STERLIN PARA BİRİMİYLE ÖDEME

Hesap sahibi : Netpoint London Ltd.
Sort Code / Şube No : 51-50-10
Account Number / Hesap Numarası : 66276136

ANALİZ 1 için ödemeniz gereken ücret £ 40
ANALİZ 2 için ödemeniz gereken ücret £ 50
ANALİZ 3 için ödemeniz gereken ücret £ 60


Ödemelerinizi yaparken açıklama kısmına Şirketinizin ismini yazınız.
Eğer hizmeti bireysel olarak satınalıyorsanız kendi isminizi yazınız.
Ödemeyi yaptıktan sonra dekontunu musteri@netpoint.com.tr email adresine gönderiniz.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE