Ülke ve Ürün

Amazon FBA satış modeli sayesinde satış yapacağınız ülkede yaşamanız veya o ülkede bir depo sahibi olmanız gerekmiyor. Sadece 1 adet ürünle bile karlı bir online satış işine sahip olmanız mümkün.
ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya ve Fransa için analiz yaptırabilirsiniz.

Ülke ürün

Aylık Satış Adedi

Amazon'da satmayı düşündüğünüz ürünün günlük ve aylık satış adetlerini biliyor musunuz? Bugüne kadar satış analizi yaptığımız müşterilerimize onbinlerce dolar kar ettirdik. Veya onbinlerce dolar zarar etmelerini engelledik! Satışını yapmayı planladığınız ürüne benzer ürünler analiz edip, sizin ürününüzle eş değer ürünü buluyoruz. Bu üründe en fazla satan markayı analiz edip günlük ve aylık satış adetlerini size söylüyoruz.

Satmayı düşündüğünüz ürünün aylık ortalama satış adetlerini doğru tahmin ederek, Amazon FBA maliyetlerinizi düşürebilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

Satış Adedi

Satış Fiyatı

Amazon'da satmayı planladığınız ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatını biliyor musunuz? Yaptığımız analizlerde bazı ürünler için yüksek kar marjları yakalanabildiğini görebiliyoruz. Kar marjınızı analiz edebilmek için, satmayı düşündüğünüz ürünün satış fiyatını bilmeniz gerekir. Satış fiyatı günlük olarak değişebilir. Amazon'da gördüğünüz fiyat, o ürün için günlük bir fiyat olabilir. Gerçek fiyatından düşük veya yüksek olabilir. Ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatlarını analiz ederek Amazon'da satılabilir fiyatını size söylüyoruz.

Satış Fiyatı

Satış Maliyetleri Analizi

Amazon FBA modeli ile satış yaparken Amazon'a ödeyeceğiniz ücretlerin neler olduğunu biliyor musunuz? Amazon'da herhangi bir ürünün satış fiyatını görebilirsiniz. Peki; bu ürünü siz satsanız, elinize ne kadar para geçeceğini biliyor musunuz? Amazon'a ödeyeceğiniz ücretleri sizin için hesaplıyoruz. Bu sayede ürününüzün tüm maliyetlerini bilerek satışından kar elde edip edemeyeceğinizi, edeceğiniz karın ne olacağını en baştan bileceksiniz.

Satış Maliyetleri Analizi

Bu hizmetimiz ile ilgili size teklif göndermemizi ister misiniz?

Mesajınızı aldık. En skısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.