Amazon Stores

Mağazalar, alışveriş yapanların markanızın ürün seçimlerini keşfetmelerine ilham veren, onları eğiten ve onlara yardımcı olan içerikleri seçerek kendinizi tasarlayabileceği bir Amazon servisidir. Amazon satıcı hesabınızdan erişebildiğiniz Amazon Stores, Amazon'un Advertising servisleri altında sunulan bir hizmettir.

Amazon Mağazanızı Oluşturmak
Mağazanızı Amazon'un self servis Mağaza oluşturucusunu kullanarak oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Çok sayfalı bir deneyim oluşturmak kolaydır ve tasarım uzmanlığı gerekmez. Markanız için ilk tasarımın oluşturacağımız mağazanızı kendiniz kolayca düzenleyebilirsiniz.

Amazon Store

Amazon Store İçin Gerekli Koşullar

Bir Mağaza oluşturmak için belirli uygunluk koşullarını karşılamanız gerekir.

Amazon Mağazanızı Düzenleyin
Mağazalarda bir veya daha fazla sayfa ve üç seviyeye kadar sayfa hiyerarşisi olabilir. En üst düzey sayfa, ana sayfanızdır. Ana sayfanın bir veya iki seviye altına ek alt sayfalar eklenebilir.

Amazon Mağaza Oluşturucu
Mağazalar oluşturucu, Mağazanızı kolayca oluşturmanıza, özelleştirmenize, düzenlemenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan bir self servis araçtır.

Amazon Store

Amazon Mağaza Sayfası Şablonları

Önceden düzenlenmiş alanlara sahip sayfalar oluşturmak için şablonları kullanabilir veya boş bir sayfayla başlayıp istediğiniz içeriği ekleyebilirsiniz.

Amazon Mağazası Yönetimi
Mağazanızı oluşturduğunuzda veya düzenlediğinizde ve yayınlanmak üzere gönderdiğinizde, Mağazalar için Amazon'un politikalarına uyduğundan emin olmak için denetim inceleme sürecinde geçecektir.

Amazon Store

Amazon Mağaza Sayfası Verileri

Amazon Mağaza Sayfası Verileri (Insights)
Amazon'un sunduğu mağaza verileri (Amazon stores insights), trafik kaynağı ve Mağaza sayfasına göre trafik ve satış dahil olmak üzere Mağazanızın performansı hakkında bilgi sağlar.

Amazon Mağaza Sayfası Verileri (Metrics)
Amazon'un sunduğu mağaza verileri (Amazon stores metrics), Mağazanızın performansını anlamanıza yardımcı olmak için ayrıntılı trafik ve satış verileri sağlar.

Amazon Store

Bu hizmetimiz ile ilgili size teklif göndermemizi ister misiniz?


Hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE