Amazon Stores

Mağazalar, alışveriş yapanların markanızın ürün seçimlerini keşfetmelerine ilham veren, onları eğiten ve onlara yardımcı olan içerikleri seçerek kendinizi tasarlayabileceği bir Amazon servisidir. Amazon satıcı hesabınızdan erişebildiğiniz Amazon Stores, Amazon'un Advertising servisleri altında sunulan bir hizmettir.

Amazon Mağazanızı Oluşturmak
Mağazanızı Amazon'un self servis Mağaza oluşturucusunu kullanarak oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Çok sayfalı bir deneyim oluşturmak kolaydır ve tasarım uzmanlığı gerekmez. Markanız için ilk tasarımın oluşturacağımız mağazanızı kendiniz kolayca düzenleyebilirsiniz.

Amazon Store

Amazon Store İçin Gerekli Koşullar

Bir Mağaza oluşturmak için belirli uygunluk koşullarını karşılamanız gerekir.

Amazon Mağazanızı Düzenleyin
Mağazalarda bir veya daha fazla sayfa ve üç seviyeye kadar sayfa hiyerarşisi olabilir. En üst düzey sayfa, ana sayfanızdır. Ana sayfanın bir veya iki seviye altına ek alt sayfalar eklenebilir.

Amazon Mağaza Oluşturucu
Mağazalar oluşturucu, Mağazanızı kolayca oluşturmanıza, özelleştirmenize, düzenlemenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan bir self servis araçtır.

Amazon Store

Amazon Mağaza Sayfası Şablonları

Önceden düzenlenmiş alanlara sahip sayfalar oluşturmak için şablonları kullanabilir veya boş bir sayfayla başlayıp istediğiniz içeriği ekleyebilirsiniz.

Amazon Mağazası Yönetimi
Mağazanızı oluşturduğunuzda veya düzenlediğinizde ve yayınlanmak üzere gönderdiğinizde, Mağazalar için Amazon'un politikalarına uyduğundan emin olmak için denetim inceleme sürecinde geçecektir.

Amazon Store

Amazon Mağaza Sayfası Verileri

Amazon Mağaza Sayfası Verileri (Insights)
Amazon'un sunduğu mağaza verileri (Amazon stores insights), trafik kaynağı ve Mağaza sayfasına göre trafik ve satış dahil olmak üzere Mağazanızın performansı hakkında bilgi sağlar.

Amazon Mağaza Sayfası Verileri (Metrics)
Amazon'un sunduğu mağaza verileri (Amazon stores metrics), Mağazanızın performansını anlamanıza yardımcı olmak için ayrıntılı trafik ve satış verileri sağlar.

Amazon Store

Bu hizmetimiz ile ilgili size teklif göndermemizi ister misiniz?

Mesajınızı aldık. En skısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.