AMAZON SATIŞ ANALİZİ RAPORU FİYATLARI


İhtiyacınıza ve bütçenize uygun satış analiz raporlarımızı satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde danışmanlık hizmetlerimiz veya Amazon Avrupa'da Satış hizmet paketini satın almaya karar verirseniz, satış analizi için ödediğiniz ücret bedeli, yeni alacağınız hizmet bedelinden düşecektir.

SILVER


TL 499

BİR ÜLKE / BİR ÜRÜN

Ürün Satş Analizi
Aylık Satış Adedi
Satış Fiyatı
Satış Maliyetleri Analizi
Ürünün Aylık Toplam Geliri
Seçeceğiniz 1 Ülke


PLATINUM


TL 1.499

6 ÜLKE / BİR ÜRÜN

Ürün Satş Analizi
Aylık Satış Adedi
Satış Fiyatı
Satış Maliyetleri Analizi
Ürünün Aylık Toplam Geliri
ABD, İngiltere, Almanya, Fransa
İtalya, İspanya

ÖZELLİKLER

Sizin İçin Hazırlayacağımız Satış Analiz Raporu Neleri İçeriyor?


Ülke ve Ürün

Amazon FBA satış modeli sayesinde satış yapacağınız ülkede yaşamanız veya o ülkede bir depo sahibi olmanız gerekmiyor. Sadece 1 adet ürünle bile gelirlerinizi artırmanız mümkün. Analiz paketlerimz istediğiniz bir adet ürün için bir ülkeye özel analiz içeriyor.
ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya ve Fransa için analiz yaptırabilirsiniz.

Ülke ürün

Aylık Satış Adedi

Amazon'da satmayı düşündüğünüz ürünün günlük ve aylık satış adetlerini biliyor musunuz? Bugüne kadar satış analizi yaptığımız müşterilerimize onbinlerce dolar kar ettirdik. Veya onbinlerce dolar zarar etmelerini engelledik! Satışını yapmayı planladığınız ürüne benzer ürünler analiz edip, sizin ürününüzle eş değer ürünü buluyoruz. Bu üründe en fazla satan markayı analiz edip günlük ve aylık satış adetlerini size söylüyoruz.

Satmayı düşündüğünüz ürünün aylık ortalama satış adetlerini doğru tahmin ederek, Amazon FBA maliyetlerinizi düşürebilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

Satış Adedi

Satış Fiyatı

Amazon'da satmayı planladığınız ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatını biliyor musunuz? Yaptığımız analizlerde bazı ürünler için yüksek kar marjları yakalanabildiğini görebiliyoruz. Kar marjınızı analiz edebilmek için, satmayı düşündüğünüz ürünün satış fiyatını bilmeniz gerekir. Satış fiyatı günlük olarak değişebilir. Amazon'da gördüğünüz fiyat, o ürün için günlük bir fiyat olabilir. Gerçek fiyatından düşük veya yüksek olabilir. Ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatlarını analiz ederek Amazon'da satılabilir fiyatını size söylüyoruz.

Satış Fiyatı

Satış Maliyetleri Analizi

Amazon FBA modeli ile satış yaparken Amazon'a ödeyeceğiniz ücretlerin neler olduğunu biliyor musunuz? Amazon'da herhangi bir ürünün satış fiyatını görebilirsiniz. Peki; bu ürünü siz satsanız, elinize ne kadar para geçeceğini biliyor musunuz? Amazon'a ödeyeceğiniz ücretleri sizin için hesaplıyoruz. Bu sayede ürününüzün tüm maliyetlerini bilerek satışından kar elde edip edemeyeceğinizi, edeceğiniz karın ne olacağını en baştan bileceksiniz.

Satış Maliyetleri Analizi
Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları

Amazon Satış Analiz Paketlerimiz Hakkında Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Analizler sadece yazılımla mı yapılıyor?

Tüm analizler Amazon'a özel teknik yazılımlar kullanılarak yapılıyor. Analize başlamadan önce ürününüzü tanımak için kısa bir araştırma yapıyoruz. Yazılımlarla birlikte Amazon'da ürün sayfalarını inceleniyoruz. Platinum pakette yeralan AFS (Amazon Fırsat Skoru), tecrübeli Amazon satıcılarının ürünle ilgili yorumlarını da içeriyor. Amazon'un sunduğu verileri, teknik yazılımlarla elde ettiğimiz verileri ve Amazon satıcısı olarak sahip olduğumuz tecrübeyi biraraya getirerek satış analizi raporunuzu hazırlıyoruz.

Kendim analiz yapabilir miyim?

Internette bulabileceğiniz bir çok Amazon analiz yazılımı bulunuyor. Bu yazılımları satın alıp, nasıl kullanacağınızı ve sonuçları nasıl yorumlayacağınızı öğrenirseniz kendiniz de analiz yapabilirsiniz. Ücretli yazılımlara yapacağınız ödemeler, yazılımları kullanmak için harcayacağınız zamanı hesaplarsanız, size sunduğumuz paketlerin çok daha ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Analiz yapmadan Amazon'da satışa başlarsam ne olur?

Eğer dropshipping veya arbitrage gibi yöntemlerle satış yapmayacaksanız, kendinize ait bir ürünü satacaksınız demektir. Amazon'da satacağınız her ürün için bir yatırım yaparsınız. Amazon FBA satış modelinde Amazon deposuna ürünlerinizi gönderirsiniz. Yanlış bir ürünle veya yanlış stok adediyle satışa başlarsanız, büyük bir olasılıkla zarar edersiniz. Hem para, hem zaman hem de motivasyon kaybınız olur. Amazon'da satışa başlamadan önce mutlaka analiz yapmanızı veya sitemizden bu hizmeti satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Türkiye'de yaşayıp Türkiye dışında Amazon'da satabilir miyim?

Evet. Amazon FBA sistemi henüz Türkiye'de uygulanmıyor. ABD, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerde Amazon FBA ile satış yapabilirsiniz. Bu şu demek; o ülkede bir depo kiralamanız ve eleman çalıştırmanız gerekmiyor. Ürünlerinizi Amazon deposuna ulaştırdıktan sonra Türkiye'de veya Dünya'nın herhangi biryerinde internet bağlantınız olduğu sürece bilgisayarınız başında işinizi yönetebilirsiniz.

Satın alacağım paketler Amazon eğitimi içeriyor mu?

Hayır. Bu paketler sadece analiz içeriyor. Amazon FBA satıcısı olmak için en doğru başlangıç karlı bir ürün bulmaktır. Karlı bir ürün için gerekli analizlerimiz ve raporlarımız, Amazon FBA iş sistemini anlamanızı sağlamak için en ideal yöntemlerden birisi. Bu analizler ve size sunacağımız AFS (Amazon Fırsat Skoru), Amazon FBA satıcılığı hakkında faydalı bir çok bilgiyi içeriyor.

Hangi ülkede satış yapmalıyım?

Satış analizlerimiz Amazon Türkiye'yi içerimiyor. Kullandığımız teknik araçlar henüz Türkiye'ye yönelik sağlıklı verileri oluşturmamızı engelliyor. ABD Amazon'un en büyük pazarı. İngiltere ve Almanya'da da büyük bir pazar var. Avrupa'ya ürünlerinizi ulaştırmanız ABD'ye göre çok daha kolay. Saat farkı 2-3 saat aralığında. İngiltere'de kolayca şirket kurabilir ve girişimci vizesi alabilirsiniz. Veya Türkiye'de kurulu şahıs/LTD/A.Ş firmanızla Amazon Avrupa'da (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya) satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Seçtiğiniz paketin altında yer alan SATINAL düğmesine tıkladığınızda açılacak sayfada kredi kartı bilgilerinizi, adınızı, email adresinizi girerek ödemeyi yapabilirsiniz. Size sunacağımız hizmet İngiltere merkezli bir şirket tarafından verildiği için hizmet bedeli KDV içermemektedir. Ödeme TL olarak kartınızdan tahsil edilir. Faturanız mail olarak tarafınıza gönderilir. Ödeme altyapısı dünyaca bilinen güvenli bir firma olan Stripe tarafından sağlanmaktadır.

Ödeme yaptıktan sonra ne olacak?

Amazon'da satış analizinin yapılmasını istediğiniz ürününüzün bilgilerini (resmi, adı, açıklaması, kategorisi) veya Amazon'da halen satılan herhangi bir ürünün Amazon sayfa adresini/ASIN bilgisini ( ASIN Amazon'da yer alan ürünlere Amazon tarafından verilen stok numarasıdır) veya sadece ürün tipini (kadın çorabı, resim çerçevesi, kahve cezvesi) bize göndermeniz yeterli. Ürününüzü ne kadar detaylı tanımlarsanız, size göndereceğimiz analiz bilgileri o kadar faydalı olacaktır.

Analiz yaptırmak istediğim ürünü nasıl tanımlamalıyım?

Amazon'da yüzbinlerce ürün satılmaktadır. Analiz yaptırmak istediğiniz ürünü ne kadar detaylı tanımlarsanız o kadar faydalı bir analiz raporuna sahip olursunuz. Örnek1: "Çorap" tanımlaması ile "Kırmızı renk günlük %100 koton kadın çorabı" tanımlaması birbirinden çok farklıdır. Eğer bir ürün grubu analiz ettirecekseniz "Çorap" doğru bir tanımlama olacaktır. Ama tek bir ürün analizi yaptırmak istiyorsanız detaylı tanımlama çok daha faydalı bilgiler içerir.

Satmayı düşündüğüm bir ürün yoksa siz öneride bulunuyor musunuz?

Evet. Platinum paketimizi satın alırsanız size satmak için karlı ürünler öneriyoruz. Bize ilgilendiğiniz kategoriyi ve hangi ülkede satmak istediğinizi söylemeniz durumunda, size Amazon'da en çok satan ürünler üzerinden bir analiz yapıp, satılabilir ürünlere ait bir satış analiz raporu gönderiyoruz. Platinum paketi satın aldıktan sonra bu talebinizi bize ileterek satış analizi yaptırabilirsiniz. (Bu hizmet için ek ücret ödemeniz gerekmektedir.)

Şirketiniz nerede? Uzman ebir ekibe sahip misiniz?

Netpoint London Türkiye'de ve İngiltere'de faaliyet göstermektedir. Satın alacağınız hizmet Birleşik Krallık'ta 10948024 numarasıyla kayıtlı Netpoint London Ltd şirketi tarafından size sunulacaktır. Netpoint Digital 20 yıllık dijital pazarlama ve eticaret tecrübesine sahip Murat Buyurgan ve Asli Ozyagmur Buyurgan önderliğinde bir ekibe sahiptir. Murat Buyurgan ve Aslı Buyurgan Birleşik Krallık'tan tüm Avrupa'ya Amazon FBA ile satış yapmaktadır. Ekibimiz İngiltere'de ve Amazon'da 2 yıla yaklaşan eticaret tecrübesine sahiptir.