Türkiye'de kurulu şirketizden Avrupa'da farklı ülkelere ürün gönderip Amazon, eBay gibi pazaryerleri üzerinden müşterilerinize satış yapmak istiyorsanız, satış yapacağınız ülkelerde VAT kaydınızı yapıyoruz.

VAT kaydınızı yaptıktan sonra her ay VAT için beyanname verilmesi işlemlerini sizin adınıza yapıyoruz.

Netpoint London olarak Londra ve İstanbul ofislerimizle ile başta Amazon olmak üzere bir çok farklı e-ticaret platformu ve pazaryeri için danışmanlık ve ajans hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu hizmetimiz ile ilgili size teklif göndermemizi ister misiniz?

Mesajınızı aldık. En skısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye'de ve Dünya'nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Amazon Amerika, Kanada, Avrupa ve Avusrtalya'da Duru markasının konumlandırmasını başarıyla gerçekleştiren Netpoint London ekibine teşekkür ediyoruz.

Ziya Duru
Ziya Duru
DURU

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP