Analiz

Birleşik Krallık ve Avrupa’ya yönelik e-ticaret ve e-ihracat operasyonlarınızı kolaylaştırmaya, satışlarınızı ve karlılığınızı artırmaya yönelik analizler yapıyoruz. Bu analizler doğrultusunda İngiltere’de şirket kurulumunuzu yapıyoruz.Şirket Kuruluşu

Kurulacak şirketin ortaklarının İngiltere’ye gitmesine gerek kalmadan tüm yasal süreçleri yönetiyor, şirketinizin tescilini Companies House’da bir hafta içerisinde yapıyoruz.Londra Merkezli Şirket Adresi

Londra’nın prestijli iş merkezlerinde şirketinize bir adres sağlıyoruz. Şirketinize özel telefon numarası, adresinize gelecek belgelerin takibi gibi hizmetler sunuyoruz. Şirketinizin Londra merkezinde eleman çalıştırmak veya müşterileriniz ile toplantılar düzenlemek gibi ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.Muhasebe ve Mali Müşavirlik

Londra merkezli muhasebe ve mali müşavirlik bürosu iş ortaklarımızdan aldığımız hizmetler ile şirket muhasebenizin yönetimini sağlıyor, ödenmesi gereken tüm vergiler için beyannameleri hazırlıyoru, şirket ortaklarının ikamet ettikleri ülkede (Türkiye) bireysel gelir beyanlarında ihtiyaç duyacakları tüm bilgi ve belgeleri hazırlıyoruz.Banka Hesabı

Amazon gibi pazaryerlerinden ödeme alabileceğiniz, İngiltere’den Türkiye’ye veya Türkiye’den İngiltere’ye kurumsal para transferi yapabileceğiniz İngiliz Sterlini (GBP) para biriminde yerel kurumsal banka hesabınızı açıyoruz.PayPal ve Diğer Ödeme Sistemleri

Başta PayPal olmak üzere ihtiyaçlarınıza yönelik ödeme sistemlerine başvurularınızı yapıyor, ödeme sistemleri ile online satış platformlarınızda entegrasyonları sağlıyoruz.

İngiltere'de şirket kuruluşu hizmetini sadece mevcut müşterilerimize sunmaktayız. İngiltere'de şirket kuruluşu ve yönetimi hakkında detaylı bilgi almak ve şirket kuruluşu yapmak için Danışmanlık veya Amazon Avrupa hizmetlerimizden birini satın almanız gerekmektedir.

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları


İngiltere’de Şirketimiz nerede hangi statü ile kurulacak?
Sizin adınıza kuracağımız şirket İngiltere’de Ltd şirket olarak Londra’da kurulacaktır.
Tek başınıza Ltd şirket kurabilirsiniz. Ortaklık olacaksa her ortağın ortaklık yüzdeleri kuruluşta belirtilecektir. Eğer ortakların yetkileri birbirinden farklı olacaksa, kuruluş aşamasında bunlar belirtilecektir.
Her bir hisse değeri 1 GBP olacak şekilde 100 GBP ile şirketiniz kurulabiliyor.
Hayır gerekmiyor. İngiltere’de oturumu olmayan yabancılar İngiltere’de şirket kurabiliyor.
Türkiye’den farklı olarak; İngileter’ede kurulacak şirketler için imza sirküleri çıkartmak, ticaret odasına kayıt olmak gibi yükümlülükler ve maliyetler yoktur.
Tüm evrakları teslim etmeniz ve şirket ismini belirtmeniz sonrası şirket ünvanı kullanılmaya uygun mu kontrol edilir. Eğer ünvan kullanıma uygunsa 1 hafta içerisinde şirketiniz faal duruma gelecektir.
Şirketi kapatmanın maliyeti yoktur. Şirketiniz kapatılmak için başvurusu yapıldıktan sonra 1 ay içerisinde kapanır.
Evet olacak. İngiliz Sterlini para birimiyle yerel olarak ödeme alabileceğiniz ve ödeme gönderebileceğiniz bir hesabınız olacak.
Evet olacak. İngiliz Sterlini para birimiyle yerel olarak ödeme alabileceğiniz bir hesaba sahip olacaksınız.
Hayır. Şirket kar etmediği sürece kurumlar vergisi veya başka bir vergi ödemeyeceksiniz.
Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bu konuda merak ettiğiniz soruların tümüne cevap bulacağınız danışmanlık hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE