Türkiye’de kurulu şirketizden Avrupa’da farklı ülkelere ürün gönderip Amazon, eBay gibi pazaryerleri üzerinden müşterilerinize satış yapmak istiyorsanız, satış yapacağınız ülkelerde VAT kaydınızı yapıyoruz.

VAT kaydınızı yaptıktan sonra her ay VAT için beyanname verilmesi işlemlerini sizin adınıza yapıyoruz.

Netpoint London olarak Londra ve İstanbul ofislerimizle ile başta Amazon olmak üzere bir çok farklı e-ticaret platformu ve pazaryeri için danışmanlık ve ajans hizmetleri sunuyoruz.

İngiltere'de VAT kaydı hizmetini sadece mevcut müşterilerimize sunmaktayız. VAT hakkında detaylı bilgi almak ve VAT başvurusu yapmak için Danışmanlık veya Amazon Avrupa hizmetlerimizden birini satın almanız gerekmektedir.

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları


İngiltere dışında ülkelerde VAT kaydı yapıyor musunuz?
VAT kaydı hizmetini şuanda sadece Birleşik Krallık’ta sunuyoruz. VAT numarası ile Galler, İngiltere, İskoçya ve Kuzey İrlanda ülkelerinde satış yapabilirsiniz.
Şirketiniz ilk kurulduğunda VAT almanız gerekmiyor. Siz tercih etmedikce, yıllık cironuz £85,000’u geçmediği sürece VAT almanız gerekmiyor.
Eğer satacağınız ürünleri İngiltere’de bir depodan müşterinize gönderecekseniz VAT numarası almanız gerekir.
Ürünleri VAT’niz olmadan bir şekilde Amazon deposuna ulaştırsanız dahi, Amazon çok kısa zamanda size VAT kontrolü yapacaktır. Eğer VAT’niz olmadan ürünleriniz Amazon deposundaysa, çok daha zorlu ve yüksek maliyetli bir şekilde VAT almanız gerekebilir hatta ürünleriniz imha edilebilir.

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE