Amazon'da Satış Danışmanlık Paketleri


Amazon'da satışa başlamadan önce ve başladıktan sonra ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere danışmanlık hziemterimiz ile sahip olabilirsiniz. Danışmanlık hizmet paketleri sayesinde bize soracağınız tüm soruların cevaplarını veriyoruz.

Görüşme sesli olarak telefonda gerçekleşecektir. Satınaldığınız hizmeti ödeme yaptığınız tarihten sonra 30 gün içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Danışmanlık için yapılacak görüşmeye başlamadan önce veya görüşme sırasında bağlantı sırasında oluşabilecek teknik sorunlar sebebiyle kesintiye uğrayan süreler görüşme süresine dahil değildir. Görüşme süresi soru sormaya başladığınız ve cevap aldığınız süreleri içerecektir.
Telefon görüşmesinde konuşulan konularla ilgili istediğiniz kadar soruyu görüşme sonrası 1 hafta süresince whatsapp ile mesaj gönderip sorabilirsiniz. Görüşmede sormadığınız soruları da sorabilirsiniz. Sorularınız tümü cevaplanacaktır. (Soru hakkınız maksimum 20 adetle sınırlıdır.)
Amazon Amarika, Birleşik Krallık, Avrupa, diğer yurt dışı ülkeler ve Amazon Türkiye'de satıcı hesabı açmak, ürünlerinizi satışlarını yapmak, marka, nakliye, lojistik ve tüm sorularınız için soracağınız tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.
Ayrıca; Ebay, ETSY gibi pazaryerilerinde satış yapmak, Shopify ile kendi websitenizi kurmak ve SEO çalışmaları yapmak gibi online satışı ilgilendiren tüm konularda sorular sorabilrsiniz.
Soracağınız soruların tümüne cevap vermeyi taahüt ediyoruz. Cevap veremediğimiz bir soru olursa ücret iadesi garantisi veriyoruz.
Danışmanlık hizmeti Netpoint London Ltd. kurucusu Murat Buyurgan tarafından verilmektedir. Murat Buyurgan'ın 20 yılı aşkın dijital pazarlama ve eticaret tecrübesi bulunmaktadır. Murat Buyurgan 4 yıldan fazla süredir Amazon'da FBA ile satış yapmaktadır. Verilen tüm bilgiler daha önce yaşanan tecrübelere dayalı olarak verilmektedir.
10, 20 ve 30 dakikalık hizmet paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. Bir müşteri en fazla 5 adet 30 dakikalık görüşme satın alabilir. Daha uzun süreli danışmanlık hizmet almak isterseniz ihtiyacınıza uygun danışmanlık hizmet teklifi görüşme sonrası sunulacaktır.
Amazon FBA ile Türkiye dışında bir ülkede satış yapmak ve işinizi en az riski alarak en doğru şekilde başlatmak istiyorsanız, belirtilen danışmanlık hizmetini almanızı öneririz.
Satın alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde çok büyük bir zarardan geri dönebilir ve çok karlı bir işe en hızlı ve en doğru adımlarla başlayabilirsiniz.

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon Avrupa’da satıcı hesabınızı açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını"Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış