Amazon'da Satış Danışmanlık Paketleri


Amazon'da satışa başlamadan önce ve başladıktan sonra ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere danışmanlık paketlerimiz ile sahip olabilirsiniz. Danışmanlık hizmet paketleri sayesinde bize soracağınız tüm soruların cevaplarını veriyoruz.

10 DAKİKA GÖRÜŞME


$ 50


10 dakika görüşme
Görüşme sonrası Whatsapp ile destek
1 hafta


30 DAKİKA GÖRÜŞME


$ 120


30 dakika görüşme
Görüşme sonrası Whatsapp ile destek
1 hafta


Danışmanlık hizmeti satın almak için ne yapmam gerekiyor?
"Satınal" butonuna bastıktan sonra açılan sayfada kredi kartı bilgilerinizi girin ve ödemenizi yapın. Hizmet paketini satın aldıktan sonra size uygun bir gün ve saat belirlenecektir. Belirlenen zamanda satınaldığınız dakika kadar görüşme yapılacaktır.
Görüşme sesli olarak telefonda gerçekleşecektir. Satınaldığınız hizmeti ödeme yaptığınız tarihten sonra 30 gün içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Danışmanlık için yapılacak görüşmeye başlamadan önce veya görüşme sırasında bağlantı sırasında oluşabilecek teknik sorunlar sebebiyle kesintiye uğrayan süreler görüşme süresine dahil değildir. Görüşme süresi soru sormaya başladığınız ve cevap aldığınız süreleri içerecektir.
Telefon görüşmesinde konuşulan konularla ilgili istediğiniz kadar soruyu görüşme sonrası 1 hafta süresince whatsapp ile mesaj gönderip sorabilirsiniz. Görüşmede sormadığınız soruları da sorabilirsiniz. Sorularınız tümü cevaplanacaktır. (Soru hakkınız maksimum 20 adetle sınırlıdır.)
Amazon Amarika, Birleşik Krallık, Avrupa, diğer yurt dışı ülkeler ve Amazon Türkiye'de satıcı hesabı açmak, ürünlerinizi satışlarını yapmak, marka, nakliye, lojistik ve tüm sorularınız için soracağınız tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz.
Ayrıca; Ebay, ETSY gibi pazaryerilerinde satış yapmak, Shopify ile kendi websitenizi kurmak ve SEO çalışmaları yapmak gibi online satışı ilgilendiren tüm konularda sorular sorabilrsiniz.
Soracağınız soruların tümüne cevap vermeyi taahüt ediyoruz. Cevap veremediğimiz bir soru olursa ücret iadesi garantisi veriyoruz.
Danışmanlık hizmeti Netpoint London Ltd. kurucusu Murat Buyurgan tarafından verilmektedir. Murat Buyurgan'ın 20 yılı aşkın dijital pazarlama ve eticaret tecrübesi bulunmaktadır. Murat Buyurgan 4 yıldan fazla süredir Amazon'da FBA ile satış yapmaktadır. Verilen tüm bilgiler daha önce yaşanan tecrübelere dayalı olarak verilmektedir.
10, 20 ve 30 dakikalık hizmet paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. Bir müşteri en fazla 5 adet 30 dakikalık görüşme satın alabilir. Daha uzun süreli danışmanlık hizmet almak isterseniz ihtiyacınıza uygun danışmanlık hizmet teklifi görüşme sonrası sunulacaktır.
Amazon FBA ile Türkiye dışında bir ülkede satış yapmak ve işinizi en az riski alarak en doğru şekilde başlatmak istiyorsanız, belirtilen danışmanlık hizmetini almanızı öneririz.
Satın alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde çok büyük bir zarardan geri dönebilir ve çok karlı bir işe en hızlı ve en doğru adımlarla başlayabilirsiniz.
Ödemenizi Birleşik Krallık'ta faaliyet gösteren Netpoint London Ltd. firmasına yapacaksınız. Ödediğiniz tutar kadar tarafınıza fatura kesilecektir. Hizmet faturası KDV içermemektedir.
Eğer ödemenizi banka havalesi ile yapmak istiyorsanız banka hesap bilgilerimiz ve ödeme yapacağınız para birimine göre ödemeniz gereken ücretler;

STERLIN PARA BİRİMİYLE ÖDEME

Hesap sahibi : Netpoint London Ltd.
Sort Code / Şube No : 51-50-10
Account Number / Hesap Numarası : 66276136

10 DAKİKALIK GÖRÜŞME için ödemeniz gereken ücret £15
20 DAKİKALIK GÖRÜŞME için ödemeniz gereken ücret £30
30 DAKİKALIK GÖRÜŞME için ödemeniz gereken ücret £45


Ödemelerinizi yaparken açıklama kısmına Şirketinizin ismini yazınız.
Eğer hizmeti bireysel olarak satınalıyorsanız kendi isminizi yazınız.
Ödemeyi yaptıktan sonra dekontunu musteri@netpoint.com.tr email adresine gönderiniz.

Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE