The London Academy of Digital Business

Dijital bir iş planlamak, başlatmak ve büyütmek için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere sertifikalı online kurslarımıza katılarak sahip olabilirsiniz.

ONLINE KURSLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Amazon FBA Eğitimi

Amazon Satıcı Eğitimi

Bu eğitimin amacı Amazon'da satışa başlamak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu temel bilgilere sahip olmalarını sağlamaktır. 10 modülden oluşan eğitim programı içerisinde Amazon'da satıcı olmak için gerekli tüm bilgiler verilmektedir. Tüm eğitimler Murat Buyurgan tarafından verilmektedir.

Eğitim İçeriğini Görmek İçin Tıklayın

Amazon Satıcı Hesabı Açılışı Eğitimi

Bu eğitimin amacı Amazon satıcı hesabı açılışını sağlıklı bir şekilde açmayı öğrenmenizi ve satışa başlamak için gerekli temel bilgilere sahip olmanızı sağlamaktır.

Eğitim İçeriğini Görmek İçin Tıklayın

Amazon Satıcı hesabı Açılışı Eğitimi

Eğitimler

Bu eğitimin amacı Amazon'da satışa başlamak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu temel bilgilere sahip olmalarını sağlamaktır. 10 modülden oluşan eğitim programı içerisinde Amazon'da satıcı olmak için gerekli tüm bilgiler verilmektedir.Bu eğitimin amacı Amazon satıcı hesabı açılışını sağlıklı bir şekilde açmayı öğrenmenizi ve satışa başlamak için gerekli temel bilgilere sahip olmanızı sağlamaktır.Bu eğitimde Amazon'da reklam seçenekleri olan Sponsored Products, Sponsored Brands, Sponsored Display hakkında bilgiler verilmektedir. Bütçe belirleme, kampanya oluşturma ve kampanya optimizasyonu hakkında temel bilgiler sunulmaktadır.Bu eğitimde Amazon'da reklam seçenekleri olan Sponsored Products, Sponsored Brands, Sponsored Display hakkında ileri düzey eğitimler verilmektedir. Anahtar kelime belirlemek, negatif anahtar kelimeler belirlemek, dönüşüm oranlarını analiz etmek, verimsiz ve maliyetli reklam seçeneklerinden kaçınmak ve reklamları optimize etmek hakkında ileri düzey eğitimler sunulmaktadır. Bu eğitime katılmak isteyenlerin, öncelikle "Amazon Reklam Yönetimi" eğitimine katılmaları gerekmektedir.Amazon'da satış için ürün eklemekkonusunda ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri bu eğitimde bulacaksınız. Varyasyon oluşturmak, ürün resimlerini eklemek, ürün sayfasını optimize etmek, A+ içerik hazırlamak gibi konuların yanısıra, hiçbiryerde bulamayacağınız pratik bilgileri ve satış artıracak yöntemleri bu eğitimde bulabilirsiniz.Amazon'da Private Label yani kendi markasıyla satış yapmak isteyen satıcıların faydalanabildikleri Brand Registry, Transparency, Project Zero ve IP Accelarator hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler bu eğitimde verilmektedir.Amazon Avrupa’da Satışa Başla


Türkiye’de veya herhangi bir ülkede kurulu şirketiniz ile Amazon satıcı hesabınızı Avrupa’da açıyor, FBA ile deposuz satışa başlamanızı sağlıyor, marka yaratmak, reklam, iş geliştirme, lojistik, depo, ürün yönetimi, vergi ve yasal konularda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin ve eğitimlerin tamamını 3 ay sürecek "Amazon Avrupa’da Satışa Başla" hizmet paketleriyle sunuyoruz.

AMAZON AVRUPA HİZMET PAKETLERİ

Amazon avrupa Satış

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE