Birlikte Neler Yapacağız?


Amazon Avrupa’da satışa başlayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık, eğitim ve ajans hizmetlerini birleştiren bu hizmet paketimizin işleyiş şekli ve sizi başarılı bir Amazon satıcısı yapmak için adım adım beraber yapacaklarımız.

Amazon Avrupa

01

İlk Görüşme

Amazon’da satışa başlamak, farklı bir ülkede şirket kurmak, ürünlerinizi FBA için hazırlamak, gümrükten ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde geçirmek, satıcı hesabınızı sorunsuz bir şekilde açmak... Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alacağınız online toplantı gerçekleştireceğiz. Bu toplantı sonrası yapacağımız değerlendirme ve analizler ışığında size özel iş planını hazırlayacağız. Bu görüşme sizi başarılı bir Amazon satıcısı yapmak için gerekli tüm ipuçlarını paylaşacağımız bir danışmanlık görüşmesi olacak.

02

Herekete Geçiyoruz

İş planımnızı oluşturduktan sonra vakit kaybetmeden harekete geçeceğiz. Şirket kuruluşu, yasal işlemler, ürün seçimi, satıcı hesabı açılışı, banka hesabı açılışı, VAT ve EORI belgeleri alınması gibi ürünlerinizi, şirketinizi ve sizi Amazon Avrupa’da satışa hazır hale getirecek tüm hizmetleri ve eğitimleri sunacağız. Karlılığı en üst seviyeye riskleri ise en alt seviyeye indirecek şekilde Birleşik Krallık’ta Amazon Avrupa satış operasyonlarınızı birlikte başlatacağız.

Amazon Avrupa
Amazon Avrupa

03

Ürünleri Hazırlayalım

Eğer marka tesciliniz yoksa marka tescil başvurusunu yaptıktan sonra ürünlerinizi Amazon kataloğuna SEO çalışması yaparak ekliyoruz. Artık satışa hazırsınz. Amazon lojistk merkezine gönderebilecek şekilde ürünleri koli veya palet halinde hazırladıktan sonra nakliye, gümrük ve lojistik işlemlerinde iş ortağımızın Türkiye’de deposuna ulaştıracağız. Daha sonra ürünler İngiltere’ye doğru yola çıkacak ve Amazon lojistik merkezine ulaşacak.

04

Reklam ve Marka

Ürünleriniz Amazon deposuna doğru yola çıktığında biz sizinle beraber Amazon reklam kampanyalarını oluşturacağız, Amazon satıcı panelinin nasıl işlediğinizi size göstereceğiz ve başarılı bir Amazon satıcısı olmak için yapmanı gerekenleri ve tüm ipuçlarını canlı ve birebir olarak online olarak yapacağımız eğitimlerde size anlatacağız.

Amazon Avrupa
Amazon Avrupa

05

İş Geliştirme

Ürünler Amazon FBA ile satışa açıldıktan sonra Avrupa’da satış yapmak istediğiniz farklı ülkelerdeki Amazon depolarına ürünlerinizin Amazon tarafından gönderimin organize edilmesi, Kuzey Amerika satıc hesabı açılması, reklam kampanyası optimizasyonu, müşterilerden gelen soruların cevaplanması, olumlu yorumlar alınması, muhasebe için gerekli finansal raporların alınması, Amazon’da yeni gönderilecek ürünlerin planlanması, Amazon Brand registry ve Amazon Store gibi markanızı geliştirecek servislerin kullanılmaya başlanması gibi Amazon işinizi Avrupa’da ve Dünya’da geliştirecek tüm bilgileri veceğeimiz Amazon danışmenlık ve eğitimleri ile size sunacağız.

Netpoint London Global Partner'a Katılın