Birlikte Neler Yapacağız?


Amazon Avrupa’da satışa başlayabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık, eğitim ve ajans hizmetlerini birleştiren bu hizmet paketimizin işleyiş şekli ve sizi başarılı bir Amazon satıcısı yapmak için adım adım beraber yapacaklarımız.

Amazon Avrupa

01

İlk Görüşme

Amazon’da satışa başlamak, farklı bir ülkede şirket kurmak, ürünlerinizi FBA için hazırlamak, gümrükten ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde geçirmek, satıcı hesabınızı sorunsuz bir şekilde açmak... Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını alacağınız online toplantı gerçekleştireceğiz. Bu toplantı sonrası yapacağımız değerlendirme ve analizler ışığında size özel iş planını, bu plana uygun hizmet paketini ve fiyat teklifini sunacağız. Eğer ürünlerinizi ve kendinizi Amazon Avrupa’da satışa başlamaya hazır hissediyorsanız önereceğimiz hizmet paketlerinden birini seçmeniz sonrası bir sonraki aşamaya geçmek için sizinle beraber bir iş planı oluşturacağız.

02

Herekete Geçiyoruz

İş planımnızı oluşturduktan sonra vakit kaybetmeden harekete geçeceğiz. Şirket kuruluşu, yasal işlemler, ürün seçimi, satıcı hesabı açılışı, banka hesabı açılışı, VAT ve EORI belgeleri alınması gibi ürünlerinizi, şirketinizi ve sizi Amazon Avrupa’da satışa hazır hale getirecek tüm hizmetleri ve eğitimleri sunacağız. Karlılığı en üst seviyeye riskleri ise en alt seviyeye indirecek şekilde Birleşik Krallık’ta Amazon Avrupa satış operasyonlarınızı birlikte başlatacağız.

Amazon Avrupa
Amazon Avrupa

03

Ürünleri Hazırlayalım

Eğer marka tesciliniz yoksa marka tescil başvurusunu yaptıktan sonra ürünlerinizi Amazon kataloğuna SEO çalışması yaparak ekliyoruz. Artık satışa hazırsınz. Amazon lojistk merkezine gönderebilecek şekilde ürünleri koli veya palet halinde hazırladıktan sonra nakliye, gümrük ve lojistik işlemlerinde iş ortağımızın Türkiye’de deposuna ulaştıracağız. Daha sonra ürünler İngiltere’ye doğru yola çıkacak ve Amazon lojistik merkezine ulaşacak.

04

Reklam ve Marka

Ürünleriniz Amazon deposuna doğru yola çıktığında biz sizinle beraber Amazon reklam kampanyalarını oluşturacağız, Amazon satıcı panelinin nasıl işlediğinizi size göstereceğiz ve başarılı bir Amazon satıcısı olmak için yapmanı gerekenleri ve tüm ipuçlarını canlı ve birebir olarak online olarak yapacağımız eğitimlerde size anlatacağız.

Amazon Avrupa
Amazon Avrupa

05

İş Geliştirme

Ürünler Amazon FBA ile satışa açıldıktan sonra Avrupa’da satış yapmak istediğiniz farklı ülkelerdeki Amazon depolarına ürünlerinizin Amazon tarafından gönderimin organize edilmesi, Kuzey Amerika satıc hesabı açılması, reklam kampanyası optimizasyonu, müşterilerden gelen soruların cevaplanması, olumlu yorumlar alınması, muhasebe için gerekli finansal raporların alınması, Amazon’da yeni gönderilecek ürünlerin planlanması, Amazon Brand registry ve Amazon Store gibi markanızı geliştirecek servislerin kullanılmaya başlanması gibi Amazon işinizi Avrupa’da ve Dünya’da geliştirecek tüm bilgileri birebir canlı eğitimler ile size sunacağız.

Hizmet Paketlerimiz


Amazon Avrupa’da satışa başlayabilmeniz için örnek hizmet paketlerimizi görebilirsiniz. İlk görüşmeyi yaptıktan sonra size özel hizmet paketi içeriğini ve fiyat teklifini oluşturacağız.

Starter Standard Premium
Danışmanlık ve Eğitim
Ürün Satış Analizi ve Pazar Araştırması
Amazon Avrupa Satıcı Hesabı Açılışı
Avrupa Banka Hesabı Açılışı
VAT Kaydı (İngiltere)
İthalat Belgesi EORI (İngiltere)
Amazon Listing ve SEO
Amazon Reklam Yönetimi
Gümrük (İngiltere’de ve Türkiye’de Gümrük İşlemleri)
Lojistik (Türkiye’den İngiltere’ye ürün nakliyesi)
İngiltere’de Şirket Kuruluşu

Başlamak İçin Ne Yapmanız Gerekiyor?


Toplam 5 aşamadan oluşan ve 1.500 USD’dan başlayan hizmet paketlerinde yeralan çalışmaların ve eğitimlerin tamamı 45 ile 90 gün arasında sürüyor. Online ödeme yapmanız sonrası 60 dakika sürecek ilk görüşmeyi gerçekleştireceğiz. Bu görüşme sonrasında ihtiyaçlarınıza uygun olarak size özel hazırlanacak iş planını, bu plana uygun hizmet paketini ve fiyat teklifini sunacağız.

"Satınal" butonuna tıkladıktan sonra 250 USD ödemeyi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Size sunacağımız iş planı ve fiyat teklifini uygun bulmazsanız ek bir ödeme yapmadan çalışmayı sonlandırabilirsiniz.

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?


Türkiye’de ve Dünya’nın Bir Çok Farklı Ülkesinde Hizmet Sunduğumuz ve Eğitimler Verdiğimiz Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Görüşleri.

Amazon Amerika, Kanada, Avrupa ve Avusrtalya’da Duru markasının konumlandırmasını başarıyla gerçekleştiren Netpoint London ekibine teşekkür ediyoruz.

Ziya Duru
Ziya Duru
DURU

Birleşik Krallık’ta Amazon ve eBay satıcı hesaplarımızın açılışını hızlı bir şekilde gerçekleştiren, ekibimize gerekli danışmanlık ve eğitimi veren Netpoint London ekibiyle çalışmaktan mutluyuz.

Esat İsmet Kurşun
Esat İsmet Kurşun
GOLDSUN

Uzun yıllardır Türkiye’de farklı projelerde birlikte çalıştığımız Netpoint London ekibiyle İngiltere’de de online ticaret alanında ortak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Ergün Güler
Ergün Güler
PİN GRUP

Amazon Avrupa’da satışa başlamak için tecrübeli bir ekipten hızlı ve titiz bir çalışma almak isteyenlere Netpoint Londo’un Avrupa’da Satışa Başla hizmet paketlerini öneriyorum.

...
Ali Kasırga
ASN TRADE