Türkiye'de faaliyet gösteren şirketinizle, yurt dışında şirket kurmadan ve banka hesabı açmadan, aylık sadece £30 ödeyerek İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya'da yani 5 farklı ülkede Amazon satıcı hesabı açabilirsiniz!

Amazon Avrupa'da Tecrübeli Bir Ekiple Satışa Başlayın


Amazon FBA ile Avrupa'da deposuz satış konusunda tecrübelerimizden faydalanarak Amazon satıcı hesabınızı Avrupa'da açmak, FBA ile deposuz satışa başlamak, lojistik, vergi ve tüm yasal konularda sunacağımız bilgilerden faydalanmak için hizmet paketlerimizden birisini seçebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Pazara Giriş ve Satış Analiz Raporu Neleri İçeriyor?


Ülke ve Ürün

Amazon FBA satış modeli sayesinde satış yapacağınız ülkede yaşamanız veya o ülkede bir depo sahibi olmanız gerekmiyor. Sadece 1 adet ürünle bile karlı bir online satış işine sahip olmanız mümkün. Silver ve Gold paketlerimiz bir adet adet ürün için bir ülkeye özel analiz içeriyor.
ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya ve Fransa için analiz yaptırabilirsiniz.

Ülke ürün

Aylık Satış Adedi

Amazon'da satmayı düşündüğünüz ürünün günlük ve aylık satış adetlerini biliyor musunuz? Bugüne kadar satış analizi yaptığımız müşterilerimize onbinlerce dolar kar ettirdik. Veya onbinlerce dolar zarar etmelerini engelledik! Satışını yapmayı planladığınız ürüne benzer ürünler analiz edip, sizin ürününüzle eş değer ürünü buluyoruz. Bu üründe en fazla satan markayı analiz edip günlük ve aylık satış adetlerini size söylüyoruz.

Satmayı düşündüğünüz ürünün aylık ortalama satış adetlerini doğru tahmin ederek, Amazon FBA maliyetlerinizi düşürebilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

Satış Adedi

Satış Fiyatı

Amazon'da satmayı planladığınız ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatını biliyor musunuz? Yaptığımız analizlerde bazı ürünler için yüksek kar marjları yakalanabildiğini görebiliyoruz. Kar marjınızı analiz edebilmek için, satmayı düşündüğünüz ürünün satış fiyatını bilmeniz gerekir. Satış fiyatı günlük olarak değişebilir. Amazon'da gördüğünüz fiyat, o ürün için günlük bir fiyat olabilir. Gerçek fiyatından düşük veya yüksek olabilir. Ürünün güncel ve geriye dönük satış fiyatlarını analiz ederek Amazon'da satılabilir fiyatını size söylüyoruz.

Satış Fiyatı

Satış Maliyetleri Analizi

Amazon FBA modeli ile satış yaparken Amazon'a ödeyeceğiniz ücretlerin neler olduğunu biliyor musunuz? Amazon'da herhangi bir ürünün satış fiyatını görebilirsiniz. Peki; bu ürünü siz satsanız, elinize ne kadar para geçeceğini biliyor musunuz? Amazon'a ödeyeceğiniz ücretleri sizin için hesaplıyoruz. Bu sayede ürününüzün tüm maliyetlerini bilerek satışından kar elde edip edemeyeceğinizi, edeceğiniz karın ne olacağını en baştan bileceksiniz.

Satış Maliyetleri Analizi

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları


Amazon Avrupa'da satıcı hesabı açmak için neye ihtiyacım var?
Türkiye'de kurulu bir şirketiniz ve bir banka hesabınızın olması yeterli. Yurt dışında şirket kurmanıza ve banka hesabı açmanıza gerekmiyor. Eğer Birleşik Krallık'ta bir şirket kurmak isterseniz, kurulum ve banka hesabı açılması konusunda bizden destek alabilirsiniz.
Amazon İngiltere'de (amazon.co.uk) aylık KDV dahil £30 ödeyerek profesyonel bir satıcı hesabı açabilirsiniz. Satıcı hesabınızı kendiniz de açabilirsiniz. Ancak; gireceğiniz yanlış bir bilgi hesabınızın açılmasını geciktirebilir veya hesabınız bir daha aynı şirket üzerinden açamayacak şekilde askıya alınabilir. Tecrübeli bir danışmanlık şirketi olarak sizin için açacağımız Amazon satıcı hesabı sayesinde ileride yaşayacağınız performans kayıplarını ve sorunları engelleyeceğiz.
Amazon'da satış yapmak ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soruyu sorabileceğiniz bir hizmettir. Sizin soracağınız soruları cevaplıyor, bilmeniz gereken tüm bilgileri veriyoruz. Sizin için yapacağımız satın analizleri ve hazırlayacağımız pazara giriş raporu sayesinde Amazon Avrupa'da satışa başlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ulaşacaksınız.
Amazon'da satmayı düşündüğünüz ürünlerin benzerleri kaç adet atıyor, Amazon maliyetleri nedir, FBA ile satacaksanız Amazon deposuna kaç adet ürün göndermeniz gerekir? Bu soruların cevabını satış analiziyle alacaksınız. Böylelikle Amazon'da satmayı planladığınız ürünleri seçerken daha doğru karar verebileceksiniz.
Amazon'a ürün listemelek yani Amazon'a ürün eklemek "Amazon listing" olarak adlandırılır. Bu sayfayı ne kadar doğru hazırlarsanız, Amazon içerisinden ve Google'dan çok daha fazla sayıda potansiyel müşteriyi sayfanıza çekersiniz. Ürün sayfanızın doğru hazırlanması ve SEO çalışmasının yapılması ürünlerinizin satış adetlerini de artıracaktır.
Amazon FBA deposuz satış sistemidir. Ürünlerinizi hazırlayıp, doğru etiketleme yaptıktan sonra Amazon lojistk merkezine gönderirsiniz. Ürünler Amazon lojistik merkesine girdikten sonra satışa başlar. Satılan ürünler müşteriye Amazon çalışanları tarafından gönderilir. İade olması durumunda Amazon tarafından iade alınır. Bu sürecin yönetiminin doğru yapılması için Murat Buyurgan'ın kendi Amazon FBA satış tecrübelerini aktaracağı danışmanlık hizmetinden faydalanacaksınız.
Amazon FBA için ürünlerinize yapıştıracağınız etiketlerin hazırlanması ve ürünlerin Amazon deposuna gönderilmesi için yapılası gerekenleri detaylı bir şekilde size anlatacağız. Proje çalışmalarında barkod etiketlerin oluşturulması ve ürünlerin üzerine yapıştırlmak üzere PDF dökümanı haline getirilmesini biz yapacağız.
İngiltere'ye ürünlerinizi ithal etmek için İngiltere'de EORI belgesine ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca Birleşik Krallık'ta HMRC'ye (Vergi dairesi) VAT(KDV) kaydı yaptırmanız gerekebilir. Tüm bu işlemleri nasıl yapacağınızı pazara giriş raporunda anlatacağız. Proje çalışması yapılması durumunda tüm işlemlerinizi ekibimiz sizin adınıza yürütecek.
Birleşik Krallık'ta Amazon.co.uk'de satacağınız ürünler için marka tesciline ihtiyacınız yoktur. Ancak marka tescili satıcı hesabınızın gelişmesi ve rakip ürünlerin önüne geçilebilmesi için avantaj sağlar. Tüm bu işlemleri nasıl yapacağınızı pazara giriş raporunda anlatacağız. Proje çalışması yapılması durumunda tüm işlemlerinizi ekibimiz sizin adınıza yürütecek.
Amazon'a ekleyeceğiniz her ürünün bir EAN numarası olması gerekir. Eğer kendi markanızla bir ürün ekleyecekseniz EAN numaranız olmalıdır. Bu sayede barkod etiketleri oluşturabilirsinz. Tüm bu işlemleri nasıl yapacağınızı pazara giriş raporunda anlatacağız. Proje çalışması yapılması durumunda tüm işlemlerinizi ekibimiz sizin adınıza yürütecek.
Ürünlerin farklı bir ülkeye girmesi, o ülkeye ithak edilmesi anlamına gelmektedir. Türkiye'den yapılan ihracat, Birleşik Krallığa Türkiye'de ithalat yapmanız anlamına gelmektedir. Tüm bu işlemleri nasıl yapacağınızı pazara giriş raporunda anlatacağız.

Lojistik için hava yolu, kara yolu ve deniz yolu seçenekleri bulunmaktadır. İlk başlangıçta kara veya hava yolu ile lojistik yapılacaktır.

Bu konuda çalışabileceğiniz firmalar ve çalışma fiyatları pazara giriş raporunda yer almaktadır. Proje çalışması yapılması durumunda Birleşik Krallığa ithalat için tüm işlemlerinizi ekibimiz sizin adınıza yürütecek.